wyszukiwanie zaawansowane
» Płatności
forum designu

Płatności

Akceptowane formy płatności:
1. Przelew tradycyjny na konto
NET Consulting - Marek Śmiech,mBank nr rachunku: 77 1140 2004 0000 3002 7468 3383
2. Płatności on-line, e-przelew (Przelewy24.pl, PayPal)
3. Płatność kartą kredytową (Przelewy24.pl, PayPal)
4. Pobranie przez kuriera
5. Pobranie Poczta Polska

Bezpieczeństwo transakcji w sklepie strefaulubiona.pl zapewnia certyfikat homeSSL

alt


W przypadku korzystania z SSL w połączeniu szyfrowanym są uruchamiane tylko strony, na których są przesyłane dane - takie jak rejestracja, logowanie, zamówienie, panel klienta itp. Nie ma potrzeby szyfrowania stron, na których są wyświetlane tylko i wyłącznie informacje o produktach.
 
Aby bezpośrednio sprawdzić, czy połączenie jest zabezpieczone protokołem SSL, należy zalogować sie w sklepie Jeśli zobaczysz ikonę kłódki w przeglądarce, kliknij ją, aby wyświetlić dodatkowe informacje i upewnić się, że połączenie jest bezpieczne. Jeśli nie widzisz kłódki, oznacza to, że strona nie jest zabezpieczona przy użyciu protokołu SSL
 
Używanie protokołu SSL zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo niż nieszyfrowane połączenie sieciowe. Ogranicza ryzyko przechwycenia informacji i wykorzystania ich do niewłaściwych celów przez osoby trzecie.
 
Przebieg transakcji w sklepie strefaulubiona.pl chroniony jest szyfrowanym za pomocą klucza SSL połączeniem. Gdy użytkownik zostanie przekierowany ze strony sklepu do panelu operatora płatności, szyfrowanie zapewnia operator płatności.

 

 

Konto PayU - Jedno konto do zakupów Program Ochrony Kupujacych paypal
 
alt

 
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl